detskaya ploshchadka.jpg

База відпочинку «Вінниця» пропонує відпочиваючим доставити масу задоволення своїм дітям від відвідування дитячої водно розважального майданчика. Він складається з 2-х декоративних водойм з комплектом різноманітних гірок, фонтанів, полівалок.

Дітворі, яким ще немає 10-ти років, база відпочинку «Вінниця» підготувала окрему водойму, посеред якого розміщений «Піратський корабель», оточений горами для розваг. Глибина водойми - всього 0,4 м, що забезпечує безпеку, і цілком достатньо для веселого плескання та ігор на радість батькам.

Біля всієї цієї краси розташувалась декоративна фігура «Клоун» - в його обов'язки, крім прикраси, входить і функція водного душу.

Тут же, в першому водоймі, знайшлося місце і для самих маленьких - гірок «Черепаха» і «Змія», розташовані на безпечній відстані від «піратського корабля», дозволять малюкам досхочу побігати, поплескати і підкорити водну стихію, як справжні плавці.

А ось старші хлопці можуть позмагатися зі своїми батьками в красі спуску з 3-х метрової гірки в другому декоративному водоймищі. Тут глибина вже побільше - 1,26м.

Поруч з басейном знаходиться зона відпочинку. Тут розташовані шезлонги під відкритим небом, на яких можна позасмагати, і криті альтанки - якщо захочеться прохолоди.

Все, що потрібно для задоволення дітей і спокою батьків, все, чого душа забажає, є в аквапарку бази відпочинку «Вінниця»!